19 czerwca w Sali VIP na stadionie KS Wda Świecie odbyło się coroczne podsumowanie szkolnego współzawodnictwa sportowego. Była to okazja do podziękowania uczniom, nauczycielom i szkołom za sportowe zaangażowanie w mijającym roku szkolnym.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i wyróżnionym!