Przesuwa na górę strony

Nabór zgłoszeń do projektu “Projektowa Popcornica”

Plakat informujący o projekcie

Do 26 czerwca trwa nabór zgłoszeń w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica.

“Projektowa Popcornica” to projekt, w ramach którego młodzi ludzie nauczą się w praktyce tworzenia własnych projektów opartych na rzetelnej i dostosowanej do środowiska diagnozie potrzeb. Młodzież, niczym ziarna kukurydzy w popcornicy będzie dojrzewać i nabierać odpowiednich kompetencji do przeprowadzania procesów konsultacyjnych, aby w swoich projektach odpowiadać na potrzeby rówieśników. Cały proces udziału młodych w projekcie zakończy się nabyciem kompetencji członków organizacji w obszarze planowania projektów, pisania wniosków o dotacje i fundrisingu.

W ramach projektu zaplanowano m.in. spotkanie zapoznawcze online, zloty warsztatowe, pracę w terenie oraz wizyty studyjne.

Konkurs dedykowany jest dla osób w wieku od 15 do 29 lat z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, które są uczniami szkół średnich, studentami/doktorantami lub są przedstawicielami organizacji młodzieżowych, w tym młodzieżowych rad, organizacji studenckich/doktoranckich i organizacji pozarządowych. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/a77Q6bovDozyE5NJA

Autor: red. admin