Przesuwa na górę strony

Nagrody burmistrza Świecia dla sportowców i działaczy

Stypendia sportowe burmistrza Świecia

Ponad 80 sportowców i działaczy otrzymało nagrody burmistrza Świecia.

Nagrody burmistrza za osiągnięcia w mijającym roku to już tradycja. W środę w OKSiR nagrody finansowe i listy gratulacyjne otrzymało ponad 80 sportowców i działaczy z gminy Świecie.

Wśród wyróżnionych są zawodniczki i zawodnicy uprawiające różne dyscypliny: boks, zapasy, karate, lekkoatletykę, warcaby, szachy, kolarstwo, żeglarstwo, piłkę nożną i siatkową.

Środową uroczystość otworzyła Anna Herman, zastępca dyrektora OKSiR-u do spraw sportu i rekreacji. Nagrody i listy gratulacyjne wręczali Krzysztof Kułakowski, Burmistrz Świecia i Jerzy Wójcik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Świeciu.

Pasja do sportu i wytrwałość to kombinacja cech pomagająca odnieść sukces, który jest wynikiem ogromnego wysiłku i codziennej pracy nad podnoszeniem własnych umiejętności, przełamywania słabości i chwil zwątpienia, które towarzyszą wielu sportowcom – czytamy w liście gratulacyjnym podpisanym przez burmistrza i przewodniczącego Rady Miejskiej. – Gratulując tegorocznych osiągnięć i doceniając wysiłek, życzymy satysfakcji z treningów, realizacji wszystkich zamierzeń oraz kolejnych wspaniałych zwycięstw. Niech sport będzie nie tylko formą spełnienia ambicji, ale przede wszystkim życiową przygodą, dającą wiele zadowolenia i satysfakcji. Każdy sukces jest wspaniałą promocją naszego miasta, za co serdecznie dziękujemy. 

Lista nagrodzonych w załączniku.

Autor: red. admin