Przesuwa na górę strony

Nowi Partnerzy Świeckiej Karty Seniora

Świecka Karta Seniora

Miło Nam poinformować, iż gminny program Świeckiej Karty Seniora systematycznie się rozrasta o nowych Partnerów, chcących udzielać naszym seniorom zniżek na świadczenia w swoich przedsiębiorstwach. Od początku 2023 roku powitaliśmy już czworo nowych przedsiębiorców oferujących ciekawe rozwiązania dla mieszkańców gminy świecie, którzy ukończyli 60 rok życia i nabyli w Ośrodku Pomocy Społecznej- Dziale Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego, świecką kartę seniora, dającą uprawnienia do korzystania z ulg w zakupach i usługach świadczonych przez Partnerów programu.

Wśród przedsiębiorców powitanych w tym roku znajdują się :

  1. Fryzjer i Barber  „RAGNAR” Adrian Wojda, Świecie, al. Jana Pawła II 3A,
  2. Gabinet Weterynaryjny, lek. wet. Paweł Szydłowski, Świecie, ul. Gierymskiego 8,
  3. NOVA TAXI Świecie – na terenie gminy świecie,
  4. Salon Fryzjerski, Emilia Siwicka, Świecie, ul. Klasztorna 9/1.

Szczegółowa oferta zadeklarowana przez Partnerów, jak i spis wszystkich przedsiębiorców udzielających zniżek seniorom gminy świecie, posiadającym świecką kartę seniora, znajduje się tutaj

Zachęcamy wszystkich seniorów uprawnionych do posiadania świeckiej karty seniora do jej nabycia, a już posiadających do korzystania z ofert jej partnerów.

Wszystkim Partnerom świeckiej karty seniora serdecznie dziękujemy za chęć udziału w gminnym programie kierowanym do seniorów, życzymy owocnej współpracy i pomyślności w prosperowaniu biznesu. Przedsiębiorców chętnych do przystąpienia do programu, bądź chcących uzyskać na jego temat więcej informacji zachęcamy do kontaktu z kierownikiem Działu Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu – Panią Moniką Gwizdała pod nr tel. 52 500 00 16.

Autor: red. admin