Przesuwa na górę strony

Utrudnienia w ruchu w związku z usuwaniem awarii

Informuję, że w związku z usuwaniem awarii na węźle Gruczno wschód powstaną utrudnienia w ruchu w obrębie samego ronda jak również drożności dróg DD3 oraz łącznic relacji Bydgoszcz-Gruczno i Gruczno-Świecie.

W dniu 28.06.2023r na kilka godzin może zostać zablokowany przejazd drogą DD3 na styku z rondem Gruczno wschód. Od kierunku m. Luszkowo pojazdy będą zawracane lub wprowadzane przez bramę awaryjną na MOP wschód skąd dalej będą mogły się udać w kierunku węzła Gruczno. Od strony m. Gruczno pojazdy będą kierowane na drogę dojazdową DD5 po drugiej stronie drogi ekspresowej skąd będą mogły się dostać do węzła Pruszcz. Ruch na samym rondzie Gruczno wschód będzie kierowany ręcznie i poza powyższym z drobnymi utrudnieniami będzie się odbywał.

W dniu 29.06.2023r. na kilka godzin może zostać zablokowany przejazd łącznicą relacji Bydgoszcz-Gruczno oraz relacji Gruczno-Świecie. Pojazdy na drodze ekspresowej będą kierowane na kolejny węzeł gdzie będą mogły zawrócić lub dostać się na drogi lokalne natomiast pojazdy planujące dostać się na drogę ekspresową będą kierowane na drogi lokalne, którymi będą mogły dostać się do sąsiednich węzłów. Ruch na samym rondzie Gruczno wschód będzie kierowany ręcznie i poza powyższym z drobnymi utrudnieniami będzie się odbywał.

Za utrudnienia przepraszamy,
Wykonawca inwestycji S5.

Autor: red. Bartosz Adamczyk