Przesuwa na górę strony

Uzależnienia behawioralne – Ankieta

Ikonki aplikacji społecznościowych

W dobie codziennego życia, które w zdecydowanej większości przepełnione jest permanentnym stresem i natłokiem obowiązków, popadamy w uzależnienia, które mają nam zapewnić chwilę rozrywki, zapomnienia. Szukamy różnych sposobów, aby się zregenerować, ukoić nerwy, oderwać od spraw, które nas przytłaczają.

Łapiemy za telefon komórkowy, pada, czy też karty kredytowe. Zachowania te tylko z początku dają nam poczucie spełnienia, czy też ukojenia. Z czasem sięgamy po nie coraz częściej, popadając w uzależnienie. Jest to tzw. uzależnienie behawioralne, polegające na konieczności wręcz przymusie wykonywania danej czynności, pomimo świadomości jej negatywnych konsekwencji.

Z uwagi na fakt, iż coraz częściej mamy do czynienia z tego typu zachowaniami, zwracamy się z prośbą do Państwa o wypełnienie anonimowej ankiety (link znajduje się poniżej), która pozwoli nam na podjęcie kroków, mających na celu ograniczenie oraz uświadomienie mieszkańcom gminy Świecie o tym, że sami mogą przejawiać zachowania sprzyjające uzależnieniu.

Wypełnij ankietę

Autor: red. admin