Przesuwa na górę strony

Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenia

logo Inkubatora Przedsiębiorczości w Świeciu

17.06.2021, godz. 11:00 -“Jak skutecznie starać się o pracę?”

Szkolenie jest skierowane w szczególności do osób młodych, które po raz pierwszy wkraczają na rynek pracy lub chcą na niego powrócić.

Ma na celu ułatwić im aplikowanie o pracę oraz przygotowanie do przeprowadzenia efektywnej rozmowy kwalifikacyjnej. Szkolenie odbędzie się online, a osoby które wypełnią formularz zgłoszeniowy do 14.06.2021r i odeślą na adres biuro@inkubator.com.pl otrzymają na maila link do platformy ClickMeeting.

21.06.2021, godz. 10:00 -“Pierwsze kroki w działalności gospodarczej”

Szkolenie skierowane jest do osób, które zamierzają otworzyć działalność gospodarczą albo niedawno ją otworzyły. Omówione zostaną takie zagadnienia jak:

  • rejestracja działalności gospodarczej,
  • założenia Biznesplanu,
  • ubezpieczenia,
  • Urząd Skarbowy,
  • wybór formy opodatkowania, podatek VAT.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości (zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu należy dostarczyć do 16.06.2021)

30.06.2021, godz. 9:00 – “Narzędzia internetowe do pracy zdalnej”

Omówione zostaną szczegółowo takie programy/narzędzia jak Zoom oraz Canva. Uczestnicy szkolenia proszeni są o zabranie ze sobą laptopów w celu przeprowadzenia części warsztatowej i pracy na ww. programach. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości (zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu należy dostarczyć do 25.06.2021)

Autor: red. admin