Przesuwa na górę strony
piątek, 29 stycznia 2021

Tak będzie grała Wielka Orkiestra w Świeciu

wosp_1

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Wolontariusze WOŚP na ulicach Świecia kwestować będą od godz. 7:00.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Wolontariusze WOŚP na ulicach Świecia kwestować będą od godz. 7:00.

W tym roku, ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19, zapraszamy na kanał YouTube Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu: www.youtube.com/swiecieoksir. Orkiestrowe Studio nadawać będzie od godz. 12:00

Czas spędzony w sieci umilą swoimi występami artystycznymi i wspomnieniami goście Orkiestrowego Studia. Będziemy też na bieżąco informować o kwotach, które zostaną zaksięgowane na naszym świeckim koncie. Licytacje na rzecz WOŚP prowadzone będą na żywo z naszego Orkiestrowego Studia przez Paulę Kuklińską – szefową Sztabu WOŚP w Świeciu, Jolę Pawłowską oraz Ariela Stawskiego. Pierwsza licytacja już o godz. 12:00, kolejne o pełnych godzinach – do godz. 15:00 włącznie.

RAMOWY PLAN LICYTACJI prowadzonych na żywo na kanale YouTube OKSiR:

  • 12:00 złote serce ufundowane przez państwa Kozłowskich, gadżety WOŚP, kalendarz PLS z autografem Stephane Antiga – gratka dla kibiców piłki siatkowej (przekazane przez Joker)
  • 13:00 srebrne serce ufundowane przez państwa Kozłowskich, statuetka szklana WOŚP, gadżety WOŚP
  • 14:00 srebrna zawieszka, fanty od siatkarek Joker – kalendarz i piłka z ich podpisami, gadżety WOŚP
  • 15:00 Kalendarz Harleya, gadżety WOŚP, vouchery i pakiety od firm

Osoby chętne do wsparcia finału w Świeciu mogą dokonywać wpłat bezpośrednio na indywidualny rachunek Sztabu WOŚP w Świeciu (#4158): 83 1140 1010 8525 2021 0000 4158.

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE

Na Stadionie Wda Świecie od godz. 10:00 do 15:00 będzie można indywidualnie pojawić się wózkiem, rowerem, hulajnogą, pieszo, na rolkach i wziąć udział w akcji „Do startu! Gotowi? WOŚP!”. Na stoisku Powiatu Świeckiego czekać będzie puszka WOŚP i ciepłe napoje. Więcej informacji – tutaj.

—————

Już dziś można wesprzeć tegoroczną zbiórkę – puszki WOŚP czekają:
– w Punkcie Informacji OKSiR (ul. Wojska Polskiego 139)
– w przedszkolach nr 6, 7 i 8,
– w Szkole Specjalnej nr 1,
– w Salonie Fryzjerskim „Emilia” (ul. Batorego),
– w sklepie odzieżowym „Sisters” (Aleja Jana Pawła II 6d)
– w Barze Sushi Yakuza (ul. Wojska Polskiego)
– na Oddziale Płucnym Nowego Szpitala w Świeciu
– u sponsora złotych i srebrnych serduszek – Jubiler Kozłowscy Świecie (ul. Klasztorna 13).

Grają z nami: Warlubie, Lipinki oraz Wielki Komorsk!

Od 25 stycznia gra już Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu. W tym czasie przygotowano szereg facebookowych aukcji. Ostatnią z nich zaplanowano na piątek 29 stycznia:

  • „Poszukiwaczami historii” – gratka dla fanów programu – licytacja koszulki z autografami Olafa i Seby, czapkę z logo programu oraz zdjęcie Olafa Popkiewicza z autografem (licytacja w godz. 10-17).

30. 01. SOBOTA LIVE!!!!

W tym dniu odbędzie aukcja online, podczas której licytować będziemy unikalne maskotki,  oraz gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: maseczki, koszulki, smycz, kalendarz, terminarz oraz flagi. Start o godz. 16, nie przegapcie okazji zdobycia unikatowych fantów 29 finału!

Dla tradycjonalistów będą także aukcje stolikowe, która prowadzona będzie w filii nr 5 na Mariankach: od poniedziałku do piątku (25 – 29.01) w godzinach pracy biblioteki będzie można nabyć książki, płyty, gadżety, biżuterię, a nawet zabawki w bardzo atrakcyjnych cenach. Aukcje stolikowe odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego MDD (maseczka, dezynfekcja, dystans).

LICYTACJE I WPŁATY – ważna informacja !!!
1. W związku z sytuacją pandemiczną, zgodnie z wytycznymi organizatorów 29 Finału WOŚP, będzie można dokonywać wpłat poprzez eSkarobonkę Sztabu WOŚP Gminy Jeżewo, z którym współpracuje Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu.

2. Za pośrednictwem eSkarbonki można wpłacić pieniądze za wygraną licytację lub dokonać dobrowolnej wpłaty na rzecz WOŚP.

3. Wybierając w eSkarbonce naszego Sztabu formę płatności PayU można płacić kartą, przelewem lub blikiem.

4. Wszystkie wpłaty do eSkarbonki mają charakter charytatywny i zostaną w całości przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

5. Istnieje także możliwość dokonania płatności gotówką do puszki WOŚP w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu po telefonicznym ustaleniu terminu.