Przesuwa na górę strony

XIV Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy

15 i 16 marca 2022 r.
Pod Patronatem Burmistrza Świecia
Krzysztofa Kułakowskiego
Targi On-line

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach uczniów, rodziców, mieszkańców.
15 marca 2022 r. – od godz. 8.00 – prezentacja Szkół Ponadpodstawowych.
16 marca 2022 r.  – od godziny 9.00 – prezentacja Szkół Wyższych, Policealnych, Instytucji Rynku Pracy.

Trzeci rok, ze względu na sytuację pandemiczną, Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy organizujemy on-line w przestrzeni internetowej. 15 marca 2022 roku (wtorek) od godziny 8.00 oferta wystawców będzie skierowana do uczniów i rodziców, którzy chcą poznać ofertę Szkół Ponadpodstawowych. Natomiast 16 marca 2021 r. (środa) od godz. 9.00 oferta skierowana będzie do uczniów, rodziców, osób dorosłych, którzy chcą uzupełnić wykształcenie lub przekwalifikować się. Tego dnia zostanie zaprezentowana oferta wystawców: Szkół Wyższych, Policealnych, Instytucji Rynku Pracy. Będzie również możliwość zapoznania się z ofertą Instytucji Rynku pracy,  np. Powiatowego Urzędu Pracy w Świeciu. Podczas tych dwóch dni organizatorzy targów będą się łączyli z wystawcami ze specjalnie przygotowanego studia w OKSiR w Świeciu. O godzinie 8.00 we wtorek nastąpi oficjalne otwarcie wydarzenia z udziałem Burmistrza Świecia, kierownika Ośrodka Oświaty i Wychowania w Świeciu i dyrektora OKSiR.

Planujemy również 24 marca 2022 roku (czwartek) o godzinie 18.00 dla uczniów szkół podstawowych i ich rodziców i 6  kwietnia 2022 r. (środa) o godzinie 18 dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ich rodziców spotkania z doradcami zawodowymi w celu wsparcie uczniów w wyborze szkoły, planowania edukacyjno-zawodowego. Informację prześlemy po targach. Po targach organizatorzy również codziennie będą prezentować na swoim profilu facebook Świeckich Targów Edukacyjnych i Pracy jednego wystawce, który przedstawi swoją ofertę w postaci prezentacji multimedialnej, plakatu, filmu.

Bezpośredni link do transmisji na żywo YouTube z targów 15 i 16 marca 2022 r.: https://youtu.be/_HeCrv2iqLM

Link do kanału YouTube Świeckich Targów Edukacyjnych i Pracy: https://www.youtube.com/channel/UC5VzZ-n0t25kNlJ359vGiuA

Wszelkie informacje można uzyskać na stronie internetowej www.targiedukacyjne.edu.pl i na Naszym facebooku: https://www.facebook.com/pages/category/Local-service/%C5%9Awieckie-Targi-Edukacyjne-i-Pracy-105385367730456/

Autor: red. Bartosz Adamczyk