Przesuwa na górę strony

Pomóżmy świeckim strażakom wygrać konkurs!

OSP Ratownik

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownik w Świeciu bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." O wyniku zdecydują głosy mieszkańców.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już długą, ponad 25-letnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy i deweloperzy.

Celem konkursu jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. W konkursie co roku biorą udział tak różne obiekty, jak budowle mieszkalne, hotelarskie, przemysłowe, sportowe i zabytkowe, mosty, drogi oraz całe obszary poddane rewitalizacji.

Nową remizę Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownik zbudowała gmina Świecie.

Aby oddać na nią głos należy kliknąć w link, a później potwierdzić go w mailu, który otrzymamy na podaną skrzynkę. Można głosować raz na dobę.

Nowa strażnica powstała przy ulicy Laskowickiej w Świeciu – czytamy w opisie na stronie głosowania. – Jest to obiekt dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 510 metrów kwadratowych. Na parterze znajdują się trzy boksy garażowe, pomieszczenie gospodarcze, szatnia i toalety, a na piętrze sala konferencyjna, kuchnia, magazyn, toalety i pomieszczenie na sprzęt porządkowy. OSP “Ratownik” to najbardziej aktywna jednostka w Gminie. Nowo wybudowana remiza po jej wyposażeniu została przekazana jednostce OSP. Zrzeszenie w OSP jest dobrowolne i wszelkie czynności wykonywane na rzecz OSP są wykonywane społecznie.

Autor: red. admin