Przesuwa na górę strony

Złoci jubilaci z gminy Świecie

Jubilaci

Krzysztof Kułakowski, burmistrz Świecia i Andrzej Krawański, kierownik USC, przywitali w środę pary odbierające odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie.

Z każdym rokiem przybywa par, które 50-lecie ślubu świętują nie tylko w rodzinnym gronie, ale też korzystają z możliwości odebrania prezydenckiego medalu w USC. Medale nadane przez prezydenta RP wręczał jubilatom burmistrz Krzysztof Kułakowski.

Odznaczenia odebrały cztery pary z gminy Świecie.

Danuta i Jerzy Woźniak ze Świecia stanęli na ślubnym kobiercu 27 stycznia 1973 r.  Wychowali trzy córki i cieszą się z odwiedzin czworga wnucząt.

Maria i Tadeusz Mawer ze Świecia sakramentalne “tak” powiedzieli 28 kwietnia 1973 r. Państwo Mawer mają syna i córkę oraz trzy wnuczki i dwóch wnuków. 

Teresa i Krzysztof Karnowscy z Gruczna rocznicę ślubu świętują 3 marca. Mają dwóch synów i dwie córki oraz siedmioro wnucząt.

Mirosława i Jan Gackowscy z Gruczna ślubne obrączki nałożyli sobie 23 kwietnia 1973 r. Mają dwóch synów i córkę oraz pięcioro wnucząt. Jako jedyni w tym gronie mogą się pochwalić trójką prawnucząt.

Autor: red. admin